0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta

Szanowni Państwo,

w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Fundacji SocLab serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu będącym częścią powstającej właśnie „Diagnozy stanu kultury w województwie podlaskim”.

 

Diagnoza, przeprowadzana przez Fundację SocLab na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, pozwoli lepiej przygotować się do opracowania nowej Strategii rozwoju kultury w naszym województwie. Celem badania jest m. in. poznanie mocnych i słabych stron lokalnej kultury, jej potencjałów i barier ograniczających rozwój oraz praktyk kulturalnych mieszkańców regionu. Dlatego też, Państwa opinie i doświadczenia mają dla badania ogromne znaczenie.

 

Udział w badaniu jest anonimowy, wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut.

 

Z góry dziękujemy za udział i zachęcamy do przesłania linku z badaniem bliskim i znajomym zainteresowanym kulturalnym życiem regionu.

Zespół Fundacji SocLab